Источник Святой Анны - не пересох. Официальное заявление Ровенской епархии УПЦ

    Источник святой праведной Анны - с водой. Источник Святой не высох.


    Практически одновременно на сразу нескольких интернет-ресурсах появилась информация о том, что на чудотворному источнике святой праведной Анны, якобы исчезла вода.На вихідних одразу кілька новинних ресурсів Рівного повідомили, що «на джерелі святої праведної Анни зникла вода». Журналісти посилаються на фейсбук-публікацію депутата Почаївської міської ради Тараса Паляницю та на допис користувачки спільноти «Типове Рівне» у соцмережі ВКонтакті.

Рівненська єпархія УПЦ уже неодноразово коментувала ситуацію із нібито зникненням води на чудотворному джерелі Дубенщини. Так, у січні цього року, напередодні свята Богоявлення Господнього, ми уже спростовували чутки щодо пересихання джерела святої праведної Анни. Тоді рівень води у купелі справді знижувався, але, як і цього разу, говорити про зникнення джерела не доводилося.

Цього річ ситуація складніша. Ігуменя Михаїла (Заяць), настоятелька Свято-Миколаївського жіночого монастиря, зауважує, що наразі у купелі справді немає води.


Але, наголошує вона, «говорити, що пересохло саме джерело – не доводиться. Вода у колодязях безпосередньо над джерелом є. Усі, хто приїздить на скит святої праведної Анни, можуть безперешкодно напитися святої води та набрати її з собою у необмеженій кількості».


Сестри обителі пояснюють, що зараз рівень води у джерелі занизький для того, щоб вона природним шляхом потрапляла у купіль. Причиною цьому, вочевидь, є посушливе літо та різке зниження рівня ґрунтових вод, але аж ніяк не початок будівництва нового храму. Ця проблема є насущною не тільки для обителі. Як повідомляють місцеві жителі, у сільських колодязях немає води ще з весни. 

Нет комментариев
Добавить комментарий